George Go

Aplikace, se kterou máte banku v kapse
kdekoli a kdykoli

George Go – příjemný společník na cesty

S mobilní aplikací George Go ve svém mobilu teď můžete mít banku i správu svých financí neustále při ruce. Cestou do práce, na dovolené, … Zkrátka kdekoli. Vyzkoušejte si to, stačí aplikaci stáhnout a přihlásit se stejně jako do internetového bankovnictví SERVIS 24.

Praktický společník

Na světové úrovni je i grafika. Obzvlášť na cestách jistě oceníte přívětivé uživatelské prostředí, které dokážete intuitivně ovládat i bez manuálu.

Pohotový správce

Zkontrolujete si účet a zaplatíte platby, ať jste kdekoli. Již první verze George Go nabízí všechny základní funkce, které od mobilní aplikace očekáváte, a postupně budeme přidávat další.

Sotva vykročil a už mile překvapuje

  • George Go vám ukáže produkty, které v České spořitelně jako majitel máte (běžné a spořicí účty, půjčky, kreditky, debetky).
  • Odešle jakoukoli domácí platbu.
  • Zobrazí transakční historii a snadno najde, co hledáte. Ke konkrétní platbě si můžete třeba uložit i účtenku nebo vstupenku na koncert, takže ji už nikdy neztratíte :-). 
  • Můžete libovolně spravovat své karty – jednoduše nastavovat limity, nebo karty blokovat, když je nemůžete najít.
  • Pošlete informace o svém účtu e-mailem, případně si můžete vytvořit vlastní QR kód “Zaplať mi danou částku”.
  • Využíváte stejný adresář s Georgem.
  • Aplikaci si můžete upravit, jak se vám líbí – barvy, pojmenování, obrázky.
     

Můžete ho mít třeba hned

George Go si stáhnete jednoduše jako jakoukoli jinou aplikaci. Pro Android v Obchod Play, pro Apple v App Store. Najděte si George Go s českou vlaječkou a je to. A kdyby nastal jakýkoli problém, pište na george@csas.cz.

Teď se asi chcete zeptat, jak se přihlásíte

Úplně jednoduše. Potřebujete funkční přihlašovací údaje pro internetové bankovnictví SERVIS 24. Pro registraci (první přihlášení) do aplikace George Go zadáte své klientské číslo a heslo. Po úspěšné registraci a potvrzení pilotních podmínek si zvolíte způsob, kterým se chcete do aplikace hlásit příště – gesto, PIN, otisk prstu či zámek telefonu (podle toho, co podporuje váš telefon). Platbu potvrzujete kódem z autorizační SMS, stejně jako v Georgeovi.