George

Budoucnost internetového bankovnictví
má své jméno

George přináší nové možnosti při správě vašich peněz

George je naší novou tváří v digitálním světě. Umí víc než běžné internetové bankovnictví. Upoutá vás atraktivní moderní grafikou, uživatelsky příjemným prostředím a především originálními funkcemi pro pohodlnou správu vašich peněz.

Snadná platba

Každá platba se ukládá do adresáře, takže při opakování stačí zadat třeba jen jméno účtu a George vyplní zbytek.
 

Rychlé vyhledávání

George zpětně vyhledá jakoukoli vaši platbu, a to buď podle jména obchodníka, podle časového období, nebo klíčového slova.
 

Finanční manažer

George vám pomůže odhalit, kam mizí peníze z vašeho rozpočtu. Všechny platby přehledně rozdělí do kategorií a znázorní v grafu.

George Go - mobilní aplikace

George Go

George Go je praktický společník na cesty – mobilní aplikace s intuitivním ovládáním, díky které budete mít svého George stále při sobě. Můžete procestovat celý svět a všude máte dokonalý přehled o svých financích i možnost ovládat svůj účet. Více se dozvíte zde.

George. Jméno, které zavazuje

Ptáte se, proč právě George? Inspiraci jsme našli v letectví. Jistý letecký konstruktér tímhle jménem důvěrně oslovoval svého prvního autopilota. Jeho vynálezem se stal svět létání jednodušší a bezpečnější. A protože moderní bankovnictví má usnadnit cestování finančním světem a inteligentně pomáhat se správou vašich peněz, jméno George přesně vystihuje inovaci, kterou vám přinášíme. Podívejte se na celý příběh.

Chcete George lépe poznat?

Možnost seznámit se s Georgem má téměř každá fyzická osoba - občan, klient České spořitelny.
Pokud jste mezi nimi a máte jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme.